| sebiibes a întrebat:

Am o problema cu un program numit cheat engine. Pun niste coduri, merg dar dupa ce se inchide jocu sau imi da crash trebuie iar sa pun codurile si nu ma refer sa salvez codurile si chiar daca le salvez ele nu mai merg! Daca ma puteti ajuta sa rezolv asta sau sa imi dati un tutorial

7 răspunsuri:
| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns:

Cheat engine e facut sa mearga decat o data pana opresti jocul, nu ai ce ii face, dar despre ce joc e vorba oricum?

| sebiibes explică (pentru Nitu_Andrei_Valentin_1995):

Am vazut la youtuberi ca ei au gen multe foldere si da la jocuri

| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns (pentru sebiibes):

Depinde de ce joc vorbim aici?

| sebiibes explică (pentru Nitu_Andrei_Valentin_1995):

Transformice,Dungeon rampage chestii de asta nu prea folosesc cheat engine

| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns (pentru sebiibes):

Pe Transformice cheat engine nu merge ca am incercat, cheat engine e un program folosit pe jocurile web sa scada timpul la dif iteme

| sebiibes explică (pentru Nitu_Andrei_Valentin_1995):

Merge am folosit fly hack...

| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns (pentru sebiibes):

Atunci de ce mai pui intrebari?