| Fl4sh3rON a întrebat:

Am o problema cu Xtrap. A aparut CrossFire EUROPE si l-am luat l-am instalat prima oara merge cand intru in room dau join si imi da not responding dupa care atunci cand vreau sa intru din nou da Xtrap error. Se poate repara daca da cum? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dumis a răspuns:

Probleme este ca ai un anti-vitus care iti da un virus si de aceea nu iti merge
Incearca anti-virusul avg si cand iti apare ca e un virus dai not alow (sa nu face nimic)(sa nu stearga fisierul la care iti da virus)
Si dupa bucurate de jocwinking