| Andreei1998 a întrebat:

Am o problema de system, daca ma puteti ajuta.
Am incercat sa iau jocul Metin2.RO dar,am o problema si nu pot sa il instalez cu acel GameForge Live.
Ce va rog eu, daca puteti sa uploadati Metin2.RO gata instalat,si sa puneti LINK-ul,iar eu doar sa il dezarhivez,mi-ar fi de mare ajutor!

Daca ma ajuta careva cu aceasta problema, dau funda!
Astept LINK-ul!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Andrei.De ori unde ai descarca, tot aceeasi problema vei avea. Jocul isi face Update singur. Dar poti sa incerci acel link sa vezi ca nu te mint.

| Andreei1998 explică (pentru anonim_4396):

Am acea problema CRC, mai pe scurt se descarca ceva ceva din el apoi error CRC...Deci nu stiu ce sa ma mai fac sad daca ma poti ajuta, te astept cu drag happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreei1998):

Fa-mi un screen sa vad si eu.

| Andreei1998 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat de curand si jocul "Mafia 2", la instalarea de la el am avut o surpriza ca la fiecare alt joc, imi apare aceasta eroare : http://i57.tinypic.com/2ujtmv8.png

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreei1998):

E posibil ca problema sa fie din cauza descarcarilor. De unde descarci jocurile, si cu ce program le instalezi?