| roby4xx a întrebat:

AM o problema enorma, Sunt un fan minecraft si am incercat sa deschid un program cu java si din greseala sau dintr-o data toate programele se deschid cu java, cand le deschid imi apare cu java 7 : Unable to open the program. ///Si cu java platform SE binary :Imi scrie asa :Could not find the main class :C:\user\plubic\Desktop\DENUMIRE PROGRAMULUI... Program will exit.

Va rog daca stiti despre ce este vorba il rog frumos sa ma ajute!

1 răspuns:
| MarianCristianChisC a răspuns:

Dezistaleaza-ti java si descarco iar dupa 24 de ore.