| razvanuuu98 a întrebat:

Am o problema foarte grava. Am avut o pana de curent dupa care cand am deschis calculatorul imi aparea dupa deschidere ecranul albastru in care spunea ceva de o eroare. Calculatorul se restarteaza si imi spune sa aleg safe mod sau network mod. Acum folosesc network mod dar nu pot folosi nici o aplicatie. Imi apare ca „ Windows nu a putut recupera datorita unei inchideri neprevazute". Cum pot rezolva errorile fara sa reinstalez windowsul. Dau Funda! repede va rog

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga pe un stick ComboFix si booteaza de pe el. O sati rezolve erorile