| bogdy97bsi a întrebat:

Am o problema...GTA san andreas nu imi merge. Cand deschid jocul mi se inchide ...stiti de ce?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
55 răspunsuri:
| adrian99th a răspuns:

Ok.pentru inceput trebuie sa copiati gta in calculator apoi sa il instalati in folderul respectiv(in care ati copiat gta :p)daca nu merge dezinstalati, stergeti tot ce are legatura cu gta san andreeas si instalati din nou cu internetul oprit.La mine a mers

| daniDeeDee a răspuns:

Poate fi placa video sau memoria RAM. trebuie sa ai cel putin 512 RAM. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau un pic de ajutor, nu merge gta san andreas.Cand vreau sa inttru in joc imi apare asta(This application has failed to start because vorbisfile. dll was not found.Re-installing the application may fix this problem.)ma puteti ajuta? va rog...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall... dac oti sa ma ajuti uh pe mine...cand intru in joc imi apare filmul si imi iasa din joc sh imi scr dont send

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca esti tu prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fac daca imi scrie cannot find enough avaible video memory?

| cipryyy100 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-i foc la calculatorul asta si cumparati unul nou, singura solutie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiti cum as putea sa descarc depe net gta sanandreias va rog daca stity sa-mi spuneti si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o problema cu gta san andreas cand introduc codurile si salvez jocul mi-l afecteaza nu imi mai merge normal si sti de ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma si eu am problema asta dar nu gasesc solutie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla exact la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza-l din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine am o problema mi-a mers jocu si acum cand vreau sa intru nu mai merge l-am si dezinstalat de 3 ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh eu am aceiasi problema...nu a gasit nimeni o solutie? plss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi Al3xu7Zu daca eu il am in local disc D e vreo problma?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cn stie? atunci cand deschid San Andreeasu mi se inchide si imi cere sa introduc CS ce trebuie sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece esti tare prost ni noh nu ti se deschide fraerilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu merge cand intru in el mi se in chide

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dai mounth la joc daca e un fisier iso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa deschid gta san andreas ca imi apare pe ecran cum ia aparut si lu' "anonim" cu comentariul de mai joc (this aplication has failed...) va rog ajutati-ma de fapt pe gta bucuresti apare asa pe san andreas cica imi trebuie software va pup sia astept raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se sterg gta san andreas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu imi merge, la inceput am fost nevoit sa bag nu stiu cate fisiere. dll tot nu mergea iar dupa accea am bagat si crack-ul tot nu mergea HELP ME!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o problema asemanatoare cu a ta(bogdy97bsi). Cand dau sa intru in joc imi apare ""Wrong disc insert Please inser CD/DVD"" Ma poate ajuta cineva si pe mine? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o probele cu gta bucuresti imi zice cand dau pe el this application has failed to start because vorbisfile. dll was not found.Re-installing the application may fix this problem si am bagat si craku si nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiaza crackul sau dawloadeazal si copiazal unde ai instalat jocul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau un pic de ajutor, nu merge gta san andreas.Cand vreau sa inttru in joc imi apare asta(This application has failed to start because vorbisfile. dll was not found.Re-installing the application may fix this problem.)ma puteti ajuta? va rog...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt cel care a postat asta:Vreau un pic de ajutor, nu merge gta san andreas.Cand vreau sa inttru in joc imi apare asta(This application has failed to start because vorbisfile. dll was not found.Re-installing the application may fix this problem.)ma puteti ajuta? va rog... ===== nu ai bagat cracku daca nu stii baga id:fsteaua09@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema:am bagat salvarea gta san andreass 100% in my documents/gta san andreas user files.si cand intru in joc dau ep salvare mi se incarca si ma da afara si apare dont send si send error report...de ce? ASTEPT RASPUNS VA ROG

| Razor4free a răspuns:

Eu am alta problema, imi pun o salvare si daca o deschid imi da crash, stie cineva de ce? Sunt disperat...

| eustefan a răspuns:

Si eu am problema cu gta 3 nu se deschide