| 6cai a întrebat:

Am o problema in counter strike. Din cand in cand, mi se blocheaza mouseul, ramane blocat ca si cum nu l-ai misca, cam o secunda, si-si revine dupa. Oare de ce, ce sa-i fac, imi vine sa-l sparg, s-o fac? Va rog ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Bozeman a răspuns:

Nu te lua dupa aia doi! (bine doar daca il ai cu bila ia-ti altu)deci eu am avut aceeasi problema cu CoD 2! sicred ca ar trebui sa dai mouse sensivity mai mic din C panel sau din joc dar recomandat ar fi din C panel! dupe nu am mai avut probleme.bine mai exista si faza cu lagu sau mouse stricat da nu prea cred

2 răspunsuri:
| HighFlyer a răspuns:

Ai o problema la mouse incearca sal cureti sau sti iei altu

| Wicku a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa iti cumperi un alt mouse.