| DroopyDroop a întrebat:

Am o problema la Call of Duty 1 in romana uitati:
COD 1.0 build win-x86 Oct 5 2003
----- FS_Startup -----
Current language: english
Current search path:
C:\WINDOWS/main

File Handles:
0 files in pk3 files
ERROR: No languages available because no localized assets were found
----- CL_Shutdown -----
Hunk_Clear: reset the hunk ok
Couldn't load default.cfg. Make sure Call of Duty is run from the correct folder.

O alta sugestie in afara de reinstalarea jocului ca nu il pot instala e dala care apesi pe iconita si gata intra in joc!

Răspuns Câştigător
| Andrei112H a răspuns:

Hmmm pai tu il ai in romana si el il vede in elgleza (dar tu cum il ai in romana de la errorea asta probabil ca tu nu ai bagat si linba engleza)
Tias recomanda sa il down din nou dar altu nu tot asta care il ai.
Sau reinstall.
Dar sa pui u in coll of duty limba lasa... ca nici eu nu stiu laughing.