| flavioza a întrebat:

Am o problema la have online... cand vreau sa il instalez zice the setup file is corrupted.Please obtain a new copy of the program.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| BrokenInside a răspuns:

Il downloadezi iar, dar incearca sa il iei de pe alt site.(pentru ca the setup file is corrupted.Please obtain a new copy of the program = fisierul este corupt.Va rugam gasiti alta copie a programului.)

2 răspunsuri:
| flavioza explică:

Am incercat de pe siteu oficial altul nu mai gasesc da-mi un link de download plz

| flavioza explică:

Man mi-ai fost de mare ajutor THX