| sexymamy a întrebat:

Am o problema la metin2 Adventure. Am un cont cu 2 caractere. Unul de 111 si unul de 30 si ceva... Cand intru pe cel de 111 mi se incarca jocul pana la jumatate si ma scoate din joc. Practic mi se inchide fereastra. Cand intru pe cea mica nu mai am nicio problema. Ce poate fi? Un bug? Dar nu am facut nimic! METIN2 ADVENTURE

2 răspunsuri:
| sexymamy explică:

WestMan... Pe tine doar te deconecteaza... pe mine ma scoate complet din joc!

| WestMan a răspuns:

Si mie! Ma conectez si mise face pagina gri... si apoi ma duce inapoi la servere :p trebuie sa rezolve cineva asta!