| show94 a întrebat:

Am o problema, mi-am instalat wow, iar cand intru in el face update la Cataclysm adica patch 4.0 sau asa ceva, cea ce nu vreau sa se intample.

Cum scap de updatarea automata?

Răspuns Câştigător
| Selpide a răspuns:

Banuiesc ca vrei versiunea World of Warcraft: Wrath of the Lich King 3.3.5. Pentru asta trebuie sa instalezi Wrath of the Lich King si apoi updatezi manual pana la 3.3.5. Ai aici patch-urile http://www.strategyinformer.com/pc/patches/worldofwarcraft/patch.html

1 răspuns:
| show94 explică:

Dau funda !