| ShadowRed a întrebat:

Am o rugaminte pentru voi.
As dori sai faceti rost de un minecraft sau un sever de minecraft pe care port juca cu o alta persona pe acelasi sever fara sa-l cumpar.
Ofer funda celui/celei care raspunde favorabil, o sa ofer funda dupa ce l-am incercat.
Multumesc, pentru pimpul acordat.

4 răspunsuri:
| DaViDs240302 a răspuns:

Serverul pentru versiunea de minecraft 1.7.2 si mai in sus:93.119.30.16:25565 si skypeul meu david.seicheli1

| ShadowRed explică (pentru DaViDs240302):

Scuze dar am incercat sa-l caut si nu am gasit.

| DaViDs240302 a răspuns (pentru ShadowRed):

Pai nu trebuie sa cauti intri in minecraft dai pe multiplayer dupa dau pe add server si scrii ip 93.119.30.16:25565 spune daca intelegi daca nu ii mai explic

| ShadowRed explică (pentru DaViDs240302):

Nu am minecraft in pc si vrau o versione pe care port juca multiplayer.