| fantimbaland a întrebat:

Am pes 2011 pot lua patchul rpes 2011 tin sa va anunt ca, jocul este luat de pe situ thepir...bay. Am auzit ca, pentru ati merge patch rpes, trebuie ca jocul sa fie "curat " adica sa nu mai aiba vreun patch. eu nu am pus nici un patch oare va merge? problema mea este sa nu fi avut el vreun patch cand l-am luat!?

1 răspuns:
| RedAngell a răspuns:

Daca jocul a fost instalat si nu ai mai instalat alt pack, poti sa il instalezi pe acesta