| laurlaur10 a întrebat:

Am primit slot la un server de cs si nu stiu cum sa pun parola, comanda o stiu da spuneti-mi exact cum trebuie. trebuie sa scriu in consola cand sunt pe server sau cand nu sunt si cum scriu. setinfo _pw "parola"? va rog ajutati-ma si spuneti-mi exact cum trebuie sa scriu

3 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Poti scrie asa: setinfo _pw pass sau setinfo _logan pass

| MyNameIsKLAUS a răspuns:

Eu am vip si owner si cand intru scriu connect ipu nu namele de la sv si dupa aia setinfo _pw 3598

| laurlaur10 explică:

Nu merge am incercat iar pe urma daca ies si intru iar nu cere nici o parola si ma lasa sa intru pe server...am bagat setinfo _pw parola si pe urma name numelemeu dar tot nu merge