| sodobar a întrebat:

Am pus playstationul 3 la vanzare cu 570 ron negociabil oferind la el 2 joystickuri wirelles, FIfa 12 in carcasa cu toate hartiile,toate cablurile,ce parere aveti? prea scump,prea ieftin, am sanse sa il vand rapid?

3 răspunsuri:
| ShNySnYGer a răspuns:

E prea scump.
Un xbox la mana a 2-a e 300 lei iar cel slim 500 lei.
Asa cum preturiila la ps 3 au scazut enorm trebuie sa il pui mult mai ieftin!

| JohnCena02 a răspuns:

Nu se vinde doar daca gasesti noob, eu am luat cu 5 milioane din mall al tau e si la mana a 2-a.

| BunnyRabbit a răspuns:

Sa zicem 400 lei sau 350, o sa gasesti copii interesati [care nu au bani de unu de abia facut]