| Simion_Fernando_1996 a întrebat:

Am si eu GTA Vice city Stories pe PSS si dupa ce am jucat o perioada am primit o misiune in care trebuia sa il ucid pe Martinez. Am termitat misiunea, dupa acea au inceput sa-mi afiseze creditele jocului si pe urma nu am mai primit nici o misiune. am crezut ca am terminat jocul, dar cand m-am uitat la "information game" mi-a afisat 58% complete

2 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Acel 58 complete este doar storyline-ul, mai sunt si misiuni secundare cu masinile de politie, ambulante, masina de pompieri, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu ai facut misiunile suplimentare din restul jocului, in gta daca faci doar misiunile principale, poti trece mai departe, insa cred ca te-ai axat doar pe cele principale nu si pe cele secundare, plus ca am vazut pe net ca dupa ce il omori pe Maidanez termini jocul.