| f0rever a întrebat:

Am si eu o intrebare am un laptop recent cumparat cu windows 7. Si doresc sa bag alt windows pentru ca eu ma joc in playzeek si imi scad in ultimul hal fps-urile, merita sa bag pe un laptop windows xp sp3? adica vreau sa zic daca nu am primit de la laptop nici un driver pentru placa video, sunet si asa mai departe le pot gasi pe internet?

Daca puteti sa imi da-ti si un link de download de la un windows bun :d. Sau poate stiti voi o metoda sa nu mai imi scada fps-urile (doar in playzeek se intampla chestia asta si am inteles ca se lucreaza de 3 zile)

2 răspunsuri:
| f0rever explică:

Dar de exemplu daca eu vreau sa aflu ce placa de sunet am pot afla sau nu conteaza?

| PolGamer a răspuns:

Puneti win xp sp3 si driverele le poti lua de pe net si eu tot de pe net le-am luat