| Dobre_Mirel_1992 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Deci ati vazut cu totii ca damnedsky, casper pf, ihatepink si mai multi youtuberi care au si serii de minecraft au o harta care le indica locatia si daca apasa M le arata toata harta. Ceea ce wreau eu este cum se numeste aceea harta care iti arata locatia si daca stiiti sa imi dati link de download si tutorial de instalare! Pentru asta dau funda!

Răspuns Câştigător
| DozaDeNeT a răspuns:

Rai's Minimap happy trebuie sa descarci Forge si mai multe chestii pentru asta, cauta pe YTB tutoriale

1 răspuns:
| catalin2766 a răspuns:

Este raze minimap cauta tutorial pe youtube