| Sebbyutzu25 a întrebat:

Am si eu o intrebarebig grineci intru in xampp am luat htdocs si l-am bagat in xamp/htdocs am schimbat la ip din config.php ipu si apoi intru in xampp control si cand dau pe apache start imi scrie busy...si pe Mysql la fel ce sa fac FUNDA:X

1 răspuns:
| ReLoadeD_5364 a răspuns:

Pai asa trebuie sa scrie. trebuie sa le activezi [ daca sunt activate si serverul e ON ] adica au aparut cele 8 operation time out. intri in browser [ internet] si scrii la site Ip`ul tau de hamachi