| Mare_Kiddo_1981 a întrebat:

deci mi-am facut cont pe lol si am primit un mail si cand dau sa ma loghez pe loc cu contul facut zice ca nu exista de ce? funda cine ma ajuta

2 răspunsuri:
| AtsukoKure a răspuns:

Poate ai gresit regiunea pe care ti-ai pus League of Legends-ul...ai putea sa iti faci alt cont daca nu mai stii pe ce regiune ai pus cand ti-ai creeat contul happy

| UtilityHelper a răspuns:

Cred da nu ai verificat contul, trebuie sa-l confirmi de pe mail-ul ala. Daca tot nu merge fa-ti alt cont si pune ca regiune neaparat EUNE.