| YnT3R a întrebat:

am si eu o intrebare intrebatoare de unde pot descarca episoadele cu robotzi dau nu audio ci video care raspunde corect fundita cu felicitari

2 răspunsuri:
| YnT3R explică:

Lol in primul rand an google chrome al 2-lea rand wow

| Ekd a răspuns:

Pai e foarte simplu. Numai ca functioneaza doar daca ai Firefox.
Te duci la Google si cauti un program numit Download Helper. E un add-on pentru Firefox. Il instalezi,inchizi si deschizi browseru. Mergi pe site la RObotzi, la ce video vrei tu si ii dai play. Ai sa observi ca undeva sus, in bara Firefoxului apar 3 bilute colorate care se invart. In dreptul lor este o sageata. Apesi pe ea, cauti download si descarci fisierul mp4. Pentru mine a mers mereu, sper ca ti-am fost de ajutorwinking