| mihaii2 a întrebat:

Am si eu o intrebare.joc metin2 si as vrea sa stiu ce bonusuri sa pun pentru a face set war ninja etcbig grin.metin privat nu oficialbig grin! dau funda la cel care explica cel mai binelaughing

Răspuns Câştigător
| Dark13 a răspuns:

Pai de ex pentru warr aparare sabie doua maini si jos rezistenta warr si tare impotriva warr si bine pe celalate mai pui tot asa da alea de sus semi om rez magie...intelegi la ninja pumnal si sageti tot asan ninja ninja si la sura aparare sabie si rez la foc si tot asa jos si la saman aparare clopot evantai si saman saman bafta

1 răspuns:
| VicentiuEdy a răspuns:

Salut Mihai! Pe metinele private gasesti Schimbator si adaugator de bonus 1&2. Poti bune 5xBonus 1(si le schimbi in care iti convine; de ex. Tare impotriva razboinicilor 10%) si 2xBonus 2 (Rezistenta impotriva Razboinicilor 10% sau cat este); Deci un set contine 2xBonusuri impotriva unui caracter.Rata yin yang nu este neaparat sa fie egala ca sa fie Set.
Deci acesta este un set.Multumesc!
Fundaa big grin?