| Isabele a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de facebook. M-am logat dupa un alt calculator si mi-a ramas adresa de mail acolo. Ieri mi-am schimbat adresa de mail de la facebook de pe calculatorul meu de acasa. Cand am intrat pe celalalt era noua adresa de mail. Cum este posibil asa ceva?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Raspunsul la adresa nou de e-mail de pe facebook a venit pe adresa de e-mail veche (aceea care era deja in celalalt pc). Intra in celalalt pc si sterge cookies-urile + istoricul din browser.