| Claudiu2011 a întrebat:

vreau sa mi dati ex de jocuri gen: assassin creed 1, 2 the witcher 1, 2 prince of persia (toate partile) devil may cry 1, 2, 3, 4; bloodomen 2, daksiders, bloodrayne, darksector, prototype, spider-man toate partile, matrix, wolverine, imi plac genu asta la nebunie de jocuri si as vrea sa mi mai spuneti cum sunt astea daca stiti in completare care nu le-am jucat, astea le-am jucat si aproape ca le-am terminat pe fiecaare.nu mi plac gen shotter imi plac doar astea in aventura cu magii smekerii chestii, app blood omen a fost jocu meu preferat inainte si tot astept sa apara blood omen 3 da nu stiu daca mai apare si cand va aparea. daca stiti ceva spuneti-mi daca nu care stiti sa mi completati lista cu jocuri din astea de genu care v-am spus eu sa mi ziceti si mie si va dau fundita la cele mai misto jocuri.am mai jucat in afara de alea dar nu mi vin mie in cap acush.v-am spus doar o parte din ele.

3 răspunsuri:
| poLygoEsiNsaNe a răspuns:

Incearca sa joci PainkillerOver Dose, dar am auzit ca a mai aparut si Painkiller TRimple Dose, si inca unu, Painkiller Redemption. Dupa ce ai 66 de suflete colectate, apesi pe "0" si distrugi totul in calea ta, un anumit timp, dar dupa ceea nu revii la normal, ci tot ai putere ff mare, iar cand ai iar 66 suflete, mai activezi odata puterea, si tot asa.big grin bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

World of Warcraft Wrath of the Lich King
pe servarul Apocalips ROmania happy

| saster a răspuns:

Joaca iron man