| bkb300 a întrebat:

Am si eu o problema cu fifa 08 de fapt cam cu toate cand intru in joc mi se intuneca ecranul si ma iese nu cred ca e de la placa video deoarece pana acum a mers si da l-am reinstalat si nu nu stiu cum sa -mi reinstalez windowsu, daca mi-ati putea da un porgram sau ceva vas fi recunoscator mersi! funda////////

1 răspuns:
| EckoTM a răspuns:

Auzi,stii-si eu am avut o problema similara doar cu San Andreas, incearca sa intri in folderul in care ai instalat FIFA 08, sa stergi intr-o-urile si cand intri in el stai putin si dai enter... poate o sa iti mearga. sper ca am fost de folos...