| Cristian_Kristi_2001 a întrebat:

Am si eu o problema cu fifa 18, mi-am reinstalat windows-ul si am instalat din nou fifa 18 jocul este pe origin full. Si cand ii dau play imi zice : prea multe computere au accesat aceasta versiune de conturi de fifa 18 recent, incercati mai tarziu. Ce sa ii fac dau funda?

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa il accesezi conectat la internet sau sa bagi un crack.

| Daktary a răspuns:

Trebuie sa astepti sa treaca o zi (adica ultima accesare a jocului a fost la ora15.00 in 20.04. 2018 trebuie sa incerci dupa ora 15.00 in 21.04. 2018 ) daca accesezi jocul in cele 24 ore se decalaeaza iar. Daca dupa 24 ore nu merge dezinstalezi origin si stergi folderul origin din C:\ProgramData dupa reinstalezi origin si fifa.