| RaduManole a întrebat:

Am si eu o problema mare cu sign up la League Of Legends : Eu vreau sa imi fac cont pe EU WEST -- deci -- selectez eu west, apoi fac cont -- si cand vreau sa ma loghez imi zice ca am gresit username-ul si password -- dar cand incerc sa ma loghez pe nord si est imi merge -- deci practic imi transfera conturile pe nord&est -- ce pot sa fac? Funda + voturi

1 răspuns:
| catavei a răspuns:

Mai vrifica odata datele contului, e-mailul de activare si deca ai schimbat regiunea inainte de a da play.