| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu problema :
Vreau sa-mi fac un cont pe youtube. Totul merge bine, pana cand, ma pune sa bag numarul meu de telefon (pentru a primii SMS cu codul de activare al contului). Bag numarul si mi se spune "numar invalid". Sunt sigur ca l-am scris corect.
Poate sa-mi explice si mie cineva de ce apare asta? Sau daca a mai patit cineva asta?
Raspunsul care o sa ma ajute cel mai mult, va primi desigur, FUNDA.

1 răspuns:
| Gabriel1 a răspuns:

Mai bine fa-ti intai pe google, apoi te loghezi pe youtube.Eu unul asa am facut de fiecare data.