| diamarandel a întrebat:

Am sims 3 Adventures si cand apas play imi apare Unable to start game..Service initialization failed (0x039e8474).DE CE nu-mi merge?

Răspuns Câştigător
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Din cauza ca scripturile jocului nu se potrivesc cu programul de initializare a computerului, daca script nu prinde legatura atunci informatiile printre care codul binar 01001101011 nu prinde, intelegi tu?

1 răspuns:
| DrewTheSon a răspuns:

Probabil pentru ca este piratat. Data viitoare cumpara-ti jocurile de la magazin.