| Cool123456789 a întrebat:

Am terminat problema aia cu crash-ul dar ma puteti ajuta la asta?
Failed to login : invalid session (Try restarting your game) stiu ca trebuie sa intre prieteni mei pe minecraft premium dar nu pot opri aceasta optiune sa intre pe mc cracked apropo e facut server cu open to lanbig grin

Răspuns Câştigător
| maxbio a răspuns:

Pai daca vreti sa faceti server cu open to lan si vreti sa fie non premium trebuie sa il faceti pe versiunea 1.7. Si eu am avut aceeasi problema cu un prieten. Daca vrei sa faci un server separat adica nu cu open to lan ai destule videouri pe youtube care te invata!

| Cool123456789 explică (pentru maxbio):

Da mersi dar eu vreau 1.7.10 forge;(
cu moduri

| maxbio a răspuns (pentru Cool123456789):

Pai ar trebui sa mearga