| Apetrei_Bogdan_1995 a întrebat:

Am un canal de YouTube de 2 saptamani si as putea lucra ani cu un singur abonat find ca e distractive dar va intreb v-ati uita la un video ca asta? https://www.youtube.com/watch?v=7iovN_yRenM Am o gramada de idei, in mare ma joc jocuri recente dar asta mi s-a parut reusit. YoutubrPro in 20 de ani!

2 răspunsuri:
| DaDuSH a răspuns:

Acum ai 2 abonati.
E destul de bun videoul. Presupun ca jucai Garry's Mod(?).
Si nu trebuie neaparat sa joci jocuri recente, de obicei alea indie sau alea populare sunt vizualizate din cate am vazut.

| Apetrei_Bogdan_1995 explică (pentru DaDuSH):

Stiu,jocul este un indie numit Tha Hidden si abia am cumparat Gmod. Pregatesc un montaj tare si am si o miniserie de minecraft modat de vreo 10 episoade de 10 minute. Multumesc!