| anonim_4396 a întrebat:

Am un cartus Hp si am cumparat cerneala pentru ai injecta, dar nu stiu pe unde sa o fac. Cel mai bun raqspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Todeauna pe deasupra.Cu un ac de siriga subtire se forteaza plasticul si apoi lasiacul infipt, scoti seringa o incarci cu 2 mililitri si o cuplezi apoi la ac si inpingi usor.Atentie sa nu te improaste, inpinge incet.gaurile le astupi apoi cu scotch transparent dupa ce inainte ai sters sa nu fie resturi de cerneala pe capac.Si tine seama de compartimentarea pe culori in mod deosebitttt.Succes.