| mihai1899 a întrebat:

Am un cont de yahoo si nu l-am folosit pentru o perioada de vreo 2 luni si cand am incercat sa intru imi zicea ca contul a fost introdus gresit acelasi lucru si pe siteu official si acolo imi pune o intrebare la care am uitat raspunsul mai este alta metoda de a recupara contul sau trebuie neaparat sa fac altu

2 răspunsuri:
| gamerulyonutz a răspuns:

Fa-ti un cont nou pe yahoo si noteazati datele pe o foaie si cand intri iar, te uiti pe foaia aia, funda!

| YoanBucinsch1995 a răspuns:

Da este unu foarte buna daca iti amintesti intrebarea