| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop hp compaq 610 si nu imi merg jocurile p el...de la placa video...am inst driverele pentru windows 7 si nu merge. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Uvuvwevwevwe a răspuns:

Daca ai windows 7 fii sigur ca nu-ti va merge nici un joc pentru. ca in afara de windows xp toate cer memorie dubla la placa video. de exemplu: un joc ocupa 200mb pe placa video iar la windows 7 cere pentru tot acel joc 400mb. Sper ca te-am ajutat. daca mai ai nelamuriri in legatura cu computerul contacteaza-ma p adresa de mail ydrahfeej@yahoo.com fundita?