| SorinELoo7 a întrebat:

Am un launcher la Minecraft (vreau versiunea de joc 1.7.10) care nu are toate folderele (ex. folderul bin lipseste). Ce pot face in privinta asta?

Cei care sunt experti in Minecraft sa ma ajute si pe mine.

3 răspunsuri:
| bahrinalex a răspuns:

De la versiunea 1.6 nu mai exista folderul bin, deci stai calm. Dar daca nu ai folderul. minecraft (in Windows + R => %appdata%) atunci nu e bine. Mai ceva: daca nu ai jucat deloc minecraft e normal, adica inca nu s-a creat folderul. minecraft. Sper ca te-am ajutat.

| SorinELoo7 explică (pentru bahrinalex):

Folderul jocului exista. Pana la urma rulez versiunea 1.7.2 dar nu ser pare ca sunt mai putine foldere decat in versiunile vechi. Ultima oara in am incercat minecraft a fost versiunea 1.5.2
Deci pot pune skinuri, texturi sau shader etc. fara nici o problema?
PS: L-am incercat prima oara in multiplayer!

| SorinELoo7 explică (pentru bahrinalex):

Ce site-uri stii de unde pot descarca Shader si texturi?