| Laurentiu9Andrei a întrebat:

Am un modpack pe samp,acesta are un ENB care mie nu imi place, dar modpackul este foarte bun pot cumva sa scot ENB nu ma refer la Shift + f12 ma refer sa il dezinstalez.

1 răspuns:
| IonutR1 a răspuns:

Depinde unde este acesta instalat. Cauta in folder-ul Modloader si daca nu e acolo vreus folder cu numele ENB inseamna ca e in folder-ul principal. Ai acolo cateva fisiere cu numele enb sau ceva de genu. Daca nu te descurci, da-mi link de la Modpack si it fac eu ss din folder cu fisierele care trebuie sterse. Bafta!