| FuuTonN a întrebat:

Am un pc mai slab cumparat in 2008 ce jocuri cu cerinte mai mici, dar care sa fie calumea in acelasi timp stiti?

Răspuns Câştigător
| Baa_Da_KurLzz_CrYsty_1998 a răspuns:

Asa am si eu pc uite niste jocuri frumoase si cu cerinte mici: Enclave (steam & nonsteam) Fear Combat, Halo Combat Evolved, CS1.6, gta 3

4 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

1. Iti instalezi Java de aici > http://www.java.com/en/download/index.jsp

2. Intri pe site-ul asta > systemrequirementslab.com/cyri

3. Selectezi orice joc din lista aia, iar site-ul va analiza computerul si iti va spune cat de bun e, la ce nu e bun, etc.

PS: Site-ul NU are virusi, testat de mine. Daca iti face figuri anti-virusul inchidel.

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Si eu am pc tot din 2008laughing si mie imi merge call of duty toate seriile atack on pearl harbor...medal of honor age of empires

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Counter Strike 1.6, Midtown Madness, Driver, Supaplex, StarCraft Brood War, Stronghold Crusader, Age of Empires II, GTA Vice City Romania, Fifa 2007, Viper Racing, NFS 5 High Stakes

| killeru22 a răspuns:

Nu stiu exact ce specificatii are pc dar ar merge gta de la san andreas in jos
minecraft.