| winterdemonsprofile a întrebat:

Am un pc slab si vreau si eu niste jocuri pentru pc-uri slabe...Dar nu Counter-Strike 1.6 sau Metin2

Răspuns Câştigător
| P3TR3 a răspuns:

Pai nu inteleg de ce nu joci cs si mt2. sunt chiar faine, dar daca totusi tie nu iti plac, poate incerci ceva de aici :
Need for speed (Most wanted, underground, underground 2)
Fifa (2005, 2006,2007 cred ca iti merg, nu ai zis nimic despre pc-ul tau deci nu stiu ce sa zic.)
GTA (GTA III, Vice City, San Andreas, Vice City Romania...)
Mafia
Sims thinking
Mortal Kombat 4
Street Fighter
John Deere drive green
Prince Of Persia
Worms
Colin Mcrae
Insane
Delta Force
Nu prea mai imi trec prin cap, dar sunt bune si astea..bafta, sper ca te-am ajutat happy

| winterdemonsprofile explică (pentru P3TR3):

Eu joc cs 1.6 ( dar nu mt2 ). dar vreau si alte jocuri daca intelegi.

| winterdemonsprofile explică (pentru P3TR3):

Multumesc pentru jocuri

| P3TR3 a răspuns (pentru winterdemonsprofile):

Mersi de funda. Si..imi pare bine ca ti-am fost de ajutor, daca mai este candva ceva, nu ezita sa iti pui intrebarea pe TPU, noi incercam sa te ajutam (Sau cel putin eu asa fac ) happy big grin
Bafta in continuare... enjoy the games! :3

| winterdemonsprofile explică (pentru P3TR3):

Joc cs dar m-am cam plictisit de el happy

8 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

Fifa 2007
Call of Duty 2
Far Cry 1, 2
Delta Forece 1, 2, 3, 4, 5
Grand Theft Auto Vice City
4Story

| winterdemonsprofile explică (pentru lBroken69):

Delta Forece? laughing)

| lBroken69 a răspuns (pentru winterdemonsprofile):

Delta Force.
Am scris gresit, sorry.

| Robert2248 a răspuns:

GTA,Mafia,Sims,1nsane(joc de offroad), 18 wheels of steel across america(iti iei tiruri,duci transporturi,marfuri,etc),Transformers the game,Minecraft(bagati modul cu optifine ca iti merge mai bine, umbli la setari)NFS MW, Street Legal Racing-Redline, Chicken Invaders, Fifa 2008, Gta San andreas(ia-ti si sa-mp ca joci cu romani si cu alti oameni, uite un server de romani RPG2.BZone.Ro:7777).Sper ca te-am ajutat.happy