| gtaonline a întrebat:

Am un PS3 Super Slim si vreau sa imi pun mod pe GTA dar traba JAILBREAK.Ce sa fac?(Versiune:4.76,NU AM E3 FLSHER)

Răspuns Câştigător
| 7octombrie a răspuns:

Daca vrei sa nu il paradesti, nu-i fa jailbreak si lasa-l asa cum e. E mai sigur.

1 răspuns:
| S8N a răspuns:

Daca vrei sa iti editezi savegame-ul pe singleplayer, nu iti trebuie Jailbreak. Daca vrei mod pentru Online, o sa ai BAN si nu o sa merite, mai ales cand costa aproximativ 100-150RON ca sa angajezi pe cineva sa ti-l modeze. Eu recomand sa faci cum a zis si 7octombrie si sa il lasi asa.