| Anonim1289 a întrebat:

Am un server de sa-mp rpg gamemode bine editat dar la inceput iti da ceva skin de clown cum il schimb am incercat de nu stiu cate ori si tot aceeasi chestie.

4 răspunsuri:
| AndreuTzuAllan a răspuns:

Acest lucru il poti face in Powno adica sa-l faci din script.

| Anonim1289 explică (pentru AndreuTzuAllan):

Am incercat dar nu gasesc comanda stiu cateva despre pawno stai calm dar nu stiu unde e ceva gen sa setez skinu... asta caut

| AndreuTzuAllan a răspuns:

Il poti face din script.

| Anonim1289 explică (pentru AndreuTzuAllan):

In scriptfiles nu gasesc nimic legat de skin in pawno nici atat alta solutie?