| Roman_David_1980 a întrebat:

Am un server privat de metin2 cu hamachi si as dori sa evoluez din otel-pose dar nu ma lasa... ce ar trebui sa fac? plz raspunsuri... Dau Funda
P.S. daca vreti sa intrati pe sv ii asa ip : Server Metin2 Dav-Cla si pass 123 va ajut cu itm

Răspuns Câştigător
| NAdrian a răspuns:

Buna David,
Am jucat mult timp acest joc, Metin2, poti sa iti spun ca nu duce niciunde.O sa pierzi mult timp pe care tu il puteai acorda devoltarii tale personale, socializarii, familiei.
Acum e cel mai bun moment sa te lasi de acest joc, o sa iti fie greu insa asta e.
STOP METIN2

1 răspuns:
| Roman_David_1980 explică:

Bun răspuns dar totuși as dori sa știu... Plz un răspuns rapid