| vreaumult a întrebat:

Am varsat un pahar intreg pe laptop adica in general pe toata tastatura, am actionat imediat l-am uscat cat am putut, acum unele taste merg mai greu adica nu se apasa la maxim, isi va reveni? dau funda doar cand ma ajutati serios.

2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Fuga cu el la service! Se poate duce daca ai ghinion. trebuie curatat tot lichidul din interior.

| qKiddu a răspuns:

Pune feonul pe taste sa se usuce lichidul pe care l-ai varsat si o sa-si revina. Daca nu apasa de 3-4 ori mai tare pe tasta si probabil ca isi revine.