| Villy09 a întrebat:

Am windows 7 pe 32 de bit. Daca trec pe windows 7 64 bit,am posibilitatea sa salvez toate datele de pe calculator cand il schimb, sau pierd tot?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca faci update unele lucruri merg dar sunt programe (softuri, jocuri, etc) care sunt facute sa ruleze pe 32 de bit si nu vor pe 64 bit. Mai este o chestie. Sunt procesoare care nu suporta 64 bit. Eu zic sa te lamuresti daca procesorul tau suporta informatia pe 64 bit si apoi sa cureti tot HDD-ul si sa instalezi totul de la capat.

| Locoman_Bogdan_1992 a răspuns:

Totul ramine