| DustyMan a întrebat:

Am windows7 si am NFS WORLD dar merge sacadat asa din cand in cand ce sa fac? inainte mergea perfect. nu am nici un virus si abia am reinstalat windowsul.

3 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Daca nu ai antivirus inseamna ca asta e problema.Te ajut cu placere sa il devirusezi.Lasa-mi id-ul tau pe privat si te ajut cu team viwer.P.S. Trebuie sa intru in calculator la tine ca sa pot rezolva problema

| Bruninhos a răspuns:

Poate de la rami ca 7-ele mananca ceva memorie RAM...

| DustyMan explică:

Nu cred am elte jocuri de 8-13 GB si merg perfect si am si internet de 100/mbs