| Girly97 a întrebat:

Are cineva probleme cu Kalista din "League of Legends"? Nu pot sa ii folosesc ultimata si chiar ma enerveaza! Ar trebui sa contactez suportul ca sa ii intreb daca este vreun bug?

Răspuns Câştigător
| FlorinIsc a răspuns:

Prima data trebuie sa folosesti "black spear" sa devii oathsworn cu cineva, de preferinta supportul. Mai apoi, ca tu sa folosesti ultimata, oathsworn-ul trebuie sa fie langa tine, nu la 1000km. Dupa, tu doar apesi 'R', asta e tot ce faci tu, coechipierul se evapora si isi alege singur o zona apropiata in care sa apara. Cand apare da knockback. Funda?