| Deian1 a întrebat:

As avea nevoie de ajutor pe un server minecraft, este al mea si peste cateva zile as dori sa il declar ca fiind accesibil de toti.

Cine doreste sa ma ajute sa-mi dea mailul lui printrun mesaj

1 răspuns:
| AngelikGamer a răspuns:

Daca il faci pe no-ip fa-ti cont de siteul no-ip si downloadeaza duc-ul. Daca e pe hamachi, intra pe craftbukkit si fa-l cu pluginuri, fa retele de hamachi si baga la server properties la server-ip ipul de hamachi.La restul te descurci.