| bogdydaci a întrebat:

As dori sa achizitionez un server pentru a putea hosta servere de Counter Strike.
Imi puteti spune va rog cu configuratia aceasta cam cate servere as putea tine?
Server Dell PowerEdge T300 Quad Core Xeon 2, 4Ghz 8Gb ram 1Tb Hdd.

In caz ca aveti unele sugestii legate de acest subiect as fi bucuros sa le primesc.

Multumesc si apreciez orice raspuns!

1 răspuns:
| Ryuunosuke a răspuns:

Cam vreo 4-5 servere Depinde de memoria sv sunt unele servere care nu au nici 1gb dar sunt unele care trec de 1 gb
Funda plz