| sasuke1358 a întrebat:

As dori sa ma ajutati va rog. Vreau si eu un server de metin2. Vreau sa aiba ratele mari. Peste 750. Si sa aiba arme legendare dar sa nu le cumperi de la shop-uri! Sa trebuiasca sa le faci singur din armele de 65 si 75... Jucam metin2 empire dar s-a inchis. Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| Noya99 a răspuns:

Cred ca stiu ce cauti : e ultra-fun 255 lvl maxim din arma de 65 evoluezi pana la 255 si otel la fel pana la 255 si itemele de lacrima la fel si alea sper ca te-am ajutat, Situl este aceste:http://energymetin2.com/neura/.Bafta