| damon9913 a întrebat:

As dori sa stiu ce liste de jocuri as putea sa ruleze pe acest laptop vreau parerea unui expert! Fundita! http://www.pcgarage.ro/......2gb-black/

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cam jumatate din jocurile existente!
Procesor slab! Degeaba e i5 daca lucreaza pe 1.7 Ghz! Trebuie sa cauti unul care sa depaseasca 2.0 Ghz si atunci poate 3-4 jocuri nu o sa mearga dar restul da! Bafta!

| Crainstorm20 a răspuns:

Cauta Asus Rog sunt cele mai bune big grin.
Au I7, nVIDIA gtx 980 m, ram mult, spatiu mult. Contine si placa lor de baza ROG(republic of gamers) merita! big grin