| SecretDarky a întrebat:

As vrea sa cumpar o oferta in clash royale la 50 de lei si as vrea sa platesc cu cartela sim.Intrebarea este cand o sa-mi vina factura voi plati dublu adica 100 de lei sau voi plati doar 50 de lei?

2 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

Pai, mi se pare ca plata se ace doar daca ai factura Orange, adica daca ai abonameent la ei o sa platesti abonamentul si acei 50 de lei.

| EusebiuPWN a răspuns:

Poti face asta doar daca ai abonament, si o sa ai 10, 7 euro cost suplimentar, adica 50 de lei. Eu te sfatuiesc sa nu faci asta, e o prostie de joc, si eu am bagat bani in joculetul ala, acum regret, puteam sa fac altceva cu banii.